Watch Dogs nie doczeka się kolejnych części? Seria Ubisoftu jest rzekomo „martwa i pogrzebana”

Watch Dogs

Od premiery Watch Dogs: Legion miną w tym roku cztery lata. Niewykluczone, że wspomniana produkcja będzie ostatnią odsłoną zapoczątkowanej w 2014 roku. W sieci pojawiły się bowiem niepokojące doniesienia na temat cyklu Ubisoftu.

Ubisoft rzekomo „pogrzebał” Watch Dogs. Seria może nie doczekać się kolejnych części

Autorem najnowszych doniesień na temat Watch Dogs jest branżowy insider posługujący się pseudonimem „j0nathan”, który w przeszłości dzielił się już sprawdzonymi informacjami na temat gier Ubisoftu. Według informatora wspomniana seria Ubisoftu jest obecnie „martwa i pogrzebana”. Francuska firma miała również anulować kilka projektów bazujących na wspomnianej marce.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Insider informuje, że przyczyną takiej decyzji jest komercyjna „porażka” Watch Dogs: Legion. Wśród anulowanych przez Ubisoft projektów, tworzonych z myślą o fanach serii Watch Dogs, miała znajdować się m.in. „całkiem oryginalna” gra z gatunku battle royale. „j0nathan” nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi informacjami.

Należy podkreślić, że nie są to oficjalne informacje. Ubisoft w żaden sposób nie skomentował bowiem powyższych doniesień. Fanom Watch Dogs pozostaje więc mieć nadzieję, że francuska firma da wspomnianej serii jeszcze jedną szansę i przygotuje kolejną odsłonę cyklu.

Na koniec warto przypomnieć, że Watch Dogs: Legion zadebiutowało na rynku w październiku 2020 roku. Ostatnia odsłona serii Ubisoftu dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Mieliście okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami.

Źródło: Wccftech

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.