Wiedźmin 3 z kolejną aktualizacją! CD Projekt RED dostarczy patch nawet na Nintendo Switch

Wiedźmin 3

Od premiery Wiedźmina 3 minęło już ponad osiem lat i przez ten cały czas najgłośniejsza produkcja od CD Projekt Red doczekała się nawet aktualizacji dedykowanej konsolom najnowszej generacji. Polskie studio stara się w miarę regularnie dostarczać kolejne łatki, które za zadanie mają przede wszystkim poprawiać pojawiające się co jakiś czas błędy. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedstawiciela „Redów” tytuł ten już niebawem doczeka się kolejnego patcha

Wiedźmin 3 – aktualizacja 4.04 ma trafić na serwery jeszcze dzisiaj

W jednym z najnowszych wpisów na Twitterze Marcin Momot z CD Projekt RED poinformował, że Wiedźmin 3 doczeka się kolejnego patcha — tym razem okraszonego numerami 4.04. Pracownik polskiego studia nie podał dokładnie, co ów aktualizacja wprowadzi do gry, jednak wiemy, że zawita na wszystkich platformach, a więc także na Nintendo Switch.

Zgodnie z komunikatem łatka do trzeciej odsłony przygód legendarnego Geralta z Rivii powinna być dostępna do pobrania jeszcze dzisiaj, o nieco późniejszej porze.

Przeczytaj też: Co to jest eGPU

Kup Wiedźmin 3 Dziki Gon

Tego rodzaju wiadomości zawsze cieszą, bo pokazują, że studio nadal dba o swoją produkcję, starając się dostarczyć graczom jak najlepszych wrażeń. Jeśli tylko aktualizacja 4.04 do Wiedźmina 3 pojawi się na serwerach i będzie jasne, co ona wprowadza, to na pewno Was o tym poinformujemy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.