Kolejny easter egg w Wiedźminie 3 odkryty. Gracze potrzebowali na to niemal dekady

Wiedźmin 3 Geralt

Choć Wiedźmin 3 zadebiutował w 2015 roku, to nadal potrafi zaskakiwać. Ostatnio dowiódł tego pewien YouTuber, któremu udało się odnaleźć kolejnego easter egga w grze. Został on dosyć sekretnie ukryty przez polskich twórców.

Gracz znalazł kolejnego easter egga w Wiedźminie 3

Wiedźmin 3 easter egg CDPR Needs You
Wiedźmin 3 – easter egg „CDPR Needs You”

Kto by przypuszczał, że Wiedźmin 3 po 9 latach nadal potrafi skrywać różne sekrety. Przykładem tego jest niedawne znalezisko YouTubera xLetalis, którym twórca pochwalił się w jednym ze swoich filmów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby odkryć sekretny plakat werbunkowy z napisem „CDPR Needs You”, musimy jednak „popsuć” grę. Występuje on bowiem pod ziemią w Novigradzie, więc najpierw trzeba znaleźć sposób, aby wyjść poza mapę.

W ten sposób ujrzymy plakat narysowany na jednej ze skał. Trzeba przyznać, że twórcy przyłożyli się do ukrycia tego easter egga.

Niemniej graczom i tak udało się go znaleźć. Ciekawe więc, ile jeszcze czasu potrzeba, aby odkryć wszystkie niespodzianki.

Wiedźmin 3 zadebiutował bowiem w 2015 roku. Przypomnijmy, że gra została wydana na PC, PS4, PS5, Nintendo Switch, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

Źródło: YouTube / xLetalis, IGN

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.