Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo wraz z dodatkami

Wiedźmin

17 maja 2011 roku ukazał się Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Mimo że wtedy produkcja polskiego zespołu paliła komputery, dzisiaj drugą część przygód Geralta z Rivii można śmiało umieścić na liście zawierającej gry na słaby PC. W każdym razie, CD Projekt RED świętuje kolejną rocznicę swojej gry i z tej okazji rozdaje Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo. Chętni gracze mogą też zgarnąć bezpłatnie pakiet cyfrowych dodatków.

REKLAMA

Wiedźmin Edycja Rozszerzona za darmo z okazji kolejnej rocznicy Wiedźmina 2

Wiedźmin Edycja Rozszerzona
Wiedźmin Edycja Rozszerzona

Pierwszej gry z Geraltem z Rivii w roli głównej raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, ale jeżeli ktoś nie grał, to teraz jest szansa na nadrobienie zaległości. Otóż w aplikacji GOG Galaxy można odebrać zupełnie za darmo Wiedźmin Edycja Rozszerzona. Osoby, które nie chcą instalować kolejnego launchera, mogą też kupić tę produkcję — obecnie na GOG-u kosztuje ona zaledwie 4,49 zł.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PC za darmo

Poza pierwszym Wiedźminem, wszyscy chętni mogą też zgarnąć The Witcher Goodies Collection. Jest to kolekcja wiedźmińskich gadżetów w formie cyfrowej, a w jej skład wchodzą m.in. grafiki, książki, muzyka i tapety. Pakiet jest dostępny całkowicie za darmo na platformie GOG, a konkretnie pod tym adresem. Obie pozycje można zgarnąć bez opłat do 22 maja, dlatego radzimy się spieszyć, aby nie przegapić okazji.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!