„Wiedźmin z Korei” otrzymał zwiastun. Krafton przedstawia wielką grę RPG dla pojedynczego gracza

Wiedźmin Korea

Ponad rok temu po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć o projekcie bazującym na powieściach fantasy The Bird That Drinks Tears – autorstwa Lee Yeongdo. Deweloperzy zapowiedzieli, że tworząc grę, bardzo mocno inspirowali się twórczością CD Projekt RED, przez co społeczność graczy określiła ich nienazwaną jeszcze pozycję mianem „Wiedźmina z Korei”. Teraz mogliśmy spojrzeć na pierwszy, bardzo klimatyczny zwiastun produkcji.

REKLAMA

„Wiedźmin z Korei” zaoferuje przepiękne lokacje

Unannounced Project Krafton – trailer

W grze najprawdopodobniej wcielimy się w Kagana Draka, głównego bohatera wyżej wymienionych powieści fantasy. Będziemy przemierzać wilgotne i gorące dżungle w poszukiwaniu nowych informacji o świecie gry czy bohaterach – gra ma wyróżniać się emocjonalną, rozbudowaną historią. Ponadto bardzo możliwe, że powyższy trailer ukazuje rytuał, w którym postacie tracą serca – w uniwersum The Bird That Drinks Tears takowy obrzęd ma sprawiać, że nawet po „odcięciu” od najważniejszego narządu, człowiek dalej jest w stanie żyć.

Przeczytaj też: Pad do PC — najlepsze modele

Koreańczycy potwierdzili, że poświęcili ponad dwa lata na stworzenie postaci i zaprojektowanie świata. Szczególnie ten drugi aspekt ma wyróżniać się na tle innych produkcji, bo zwiedzanie zalesionych lokacji ma wciskać w fotel dzięki bardzo wysokiej jakości oprawy graficznej. Nie wiemy jednak, kiedy nastąpi premiera produkcji ani kiedy zostanie ujawniony jej tytuł.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!