Wild Hearts z nowym fragmentem rozgrywki. EA przypomina o premierze 5-minutowym materiałem

Wild Hearts

Znany i lubiany Monster Hunter niedługo doczeka się konkurencji. Potencjał w tym niszowym gatunku dostrzegło Electronic Arts i postanowiło pokusić się o własną produkcję. W ramach przypomnienia o zbliżającym się debiucie opublikowano właśnie nowy gameplay.

REKLAMA

Fragment rozgrywki Wild Hearts

Gameplay Wild Hearts

Najnowszy materiał nie owija w bawełnę i przechodzi prosto do akcji. Powyższe wideo pokazuje walkę trzech graczy z silnym potworem – Golden Tempest. Możemy zobaczyć umiejętności kilku różnych broni i najmocniejsze ataki groźnego przeciwnika.

Podczas tej krótkiej walki zaobserwować można również kilka mechanik znanych doskonale fanom Monster Huntera. Osłabiony potwór w pewnym momencie zaczyna uciekać, gracz operujący działem musi je okazjonalnie ładować, a Golden Tempest ma widoczną fazę tzw. „enrage”, kiedy zadaje więcej obrażeń i wykonuje mocniejsze ataki.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Wild Hearts szykuje się na nie lada gratkę dla fanów tego niszowego gatunku. Monster Hunter Rise ma już za sobą większość graczy i wielu z nich na pewno zainteresuje się sprawdzeniem, jak do tematu polowania na potwory podeszli twórcy Dynasty Warriors.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!