Wild Hearts z nowym fragmentem rozgrywki. EA przypomina o premierze 5-minutowym materiałem

Wild Hearts

Znany i lubiany Monster Hunter niedługo doczeka się konkurencji. Potencjał w tym niszowym gatunku dostrzegło Electronic Arts i postanowiło pokusić się o własną produkcję. W ramach przypomnienia o zbliżającym się debiucie opublikowano właśnie nowy gameplay.

Fragment rozgrywki Wild Hearts

Gameplay Wild Hearts

Najnowszy materiał nie owija w bawełnę i przechodzi prosto do akcji. Powyższe wideo pokazuje walkę trzech graczy z silnym potworem – Golden Tempest. Możemy zobaczyć umiejętności kilku różnych broni i najmocniejsze ataki groźnego przeciwnika.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podczas tej krótkiej walki zaobserwować można również kilka mechanik znanych doskonale fanom Monster Huntera. Osłabiony potwór w pewnym momencie zaczyna uciekać, gracz operujący działem musi je okazjonalnie ładować, a Golden Tempest ma widoczną fazę tzw. „enrage”, kiedy zadaje więcej obrażeń i wykonuje mocniejsze ataki.

Przeczytaj też: Jaki monitor do 500 zł kupić

Wild Hearts szykuje się na nie lada gratkę dla fanów tego niszowego gatunku. Monster Hunter Rise ma już za sobą większość graczy i wielu z nich na pewno zainteresuje się sprawdzeniem, jak do tematu polowania na potwory podeszli twórcy Dynasty Warriors.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.