Władca Pierścieni: Gollum z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują historię skradanki w uniwersum Tolkiena

Władca Pierścieni: Gollum

Wydawca gry Władca Pierścieni: Gollum podzielił się z nami nowym zwiastunem gry. Trailer ujawnia historię znanego wszystkim fanom Śródziemia Golluma. Sama produkcja zadebiutuje natomiast prawdopodobnie w tym roku.

Nowy zwiastun fabularny Władcy Pierścieni: Gollum

Władca Pierścieni: Gollum – zwiastun fabularny

Opublikowany dziś przez wydającą Władcę Pierścieni: Gollum firmę Nacon trailer skupia się na fabule produkcji. Tytułowy bohater opowiada w nim historię, która będzie tłem dla wydarzeń mających miejsce podczas gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że Władcy Pierścieni: Gollum jest trzecioosobową skradanką, w której odkryjemy historię stojącą za przemianą Hobbita Sméagola w Golluma. W grze zaimplementowany zostanie również system walki, ale podejmowanie decyzji o bezpośrednich starciach będzie ryzykowne.

Zobacz też: Myszka do drag click – najlepsze modele

Premierę Władcy Pierścieni: Gollum planuje się na 2023 rok. Tytuł ten zostanie wydany na PC, PS4, PS5, Xboxa One, Xboxy Series X|S i Nintendo Switch.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.