Władca Pierścieni: Gollum z nowym zwiastunem. Twórcy prezentują historię skradanki w uniwersum Tolkiena

Władca Pierścieni: Gollum

Wydawca gry Władca Pierścieni: Gollum podzielił się z nami nowym zwiastunem gry. Trailer ujawnia historię znanego wszystkim fanom Śródziemia Golluma. Sama produkcja zadebiutuje natomiast prawdopodobnie w tym roku.

REKLAMA

Nowy zwiastun fabularny Władcy Pierścieni: Gollum

Władca Pierścieni: Gollum – zwiastun fabularny

Opublikowany dziś przez wydającą Władcę Pierścieni: Gollum firmę Nacon trailer skupia się na fabule produkcji. Tytułowy bohater opowiada w nim historię, która będzie tłem dla wydarzeń mających miejsce podczas gry.

Warto przypomnieć, że Władcy Pierścieni: Gollum jest trzecioosobową skradanką, w której odkryjemy historię stojącą za przemianą Hobbita Sméagola w Golluma. W grze zaimplementowany zostanie również system walki, ale podejmowanie decyzji o bezpośrednich starciach będzie ryzykowne.

Zobacz też: Myszka do drag click – najlepsze modele

Premierę Władcy Pierścieni: Gollum planuje się na 2023 rok. Tytuł ten zostanie wydany na PC, PS4, PS5, Xboxa One, Xboxy Series X|S i Nintendo Switch.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!