Wo Long: Fallen Dynasty w zestawie ze wszystkimi dodatkami! Team Ninja zapowiada Complete Edition

Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition

W zeszłym miesiącu Wo Long: Fallen Dynasty doczekało się trzeciego dodatku. Tymczasem okazuje się, że gracze już niedługo będą mieli okazję sięgnąć po nowe wydanie wspomnianej produkcji, które będzie zawierać wszystkie wydane do tej pory DLC. Team Ninja oraz firma Koei Tecmo zapowiedzieli bowiem Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition.

Zapowiedziano Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition. Premiera już w przyszłym miesiącu

Deweloperzy oraz wydawca poinformowali, że premiera Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition odbędzie się już 7 lutego 2024 roku. Kompletne wydanie wspomnianej produkcji dostępne będzie zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach wyłącznie w wersji cyfrowej. Całość wyceniono na 7480 jenów, czyli około 50 dolarów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak wspomnieliśmy wyżej, Wo Long: Fallen Dynasty Complete Edition będzie zawierać wszystkie rozszerzenia, które ukazały się w 2023 roku. W zestawie znajdziemy więc takie DLC jak „Battle of Zhongyuan”, „Conquerer of Jiangdong” oraz „Upheaval in Jingxiang”. W pakiecie dostępne będą również mniejsze dodatki z zestawami pancerzy.

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutowało w marcu 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. W dniu swojej premiery produkcja studia Team Ninja trafiła również do biblioteki Xbox Game Pass. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.