Wo Long Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong na kolejnym trailerze. Współpraca z Lies o P potwierdzona!

Wo Long Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong

Wo Long Fallen Dynasty to bezapelacyjnie jedna z tych pozycji, która przy okazji premiery w Xbox Game Pass doczekała się raczej pozytywnego odbioru ze strony graczy. Jeszcze w sierpniu tytuł ten doczekał się pokaźnej aktualizacji, która nie tylko eliminowała wiele błędów, ale też dodawała nieco nowej zawartości. Teraz zaś przyszła pora na kolejną prezentację nadchodzącego DLC, które nosić będzie podtytuł „Conqueror of Jiangdong”.

Wo Long Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong – nowy trailer DLC i nowe szczegóły o współpracy z Lies of P

Wo Long Fallen Dynasty Conqueror of Jiangdong — trailer

Przy okazji targów Tokyo Game Show 2023 Koei Tecmo zdecydowało się zaprezentować światu trailer DLC do Wo Long Fallen Dynasty, zatytułowanego „Conqueror of Jiangdong”. Materiał ujawnia, że jako gracze znów zostaniemy rzuceni w wir intryg oraz walk, a na naszej drodze staną nie tylko ludzie, ale też kolejne bestie.

Kiedy ów DLC trafi w ręce graczy? Już niedługo, bo dokładnie 27 września 2023 roku. Oczywiście dostępne będzie ono na wszystkich platformach na których zadebiutowała podstawowa wersja gry. Dodatek wejdzie także w skład Seasson Passa, promowany był przez deweloperów.

Przeczytaj też: Telefon do 400 zł

To jednak nie koniec interesujących wieści związanych z Wo Long Fallen Dynasty, bo przy okazji innej pozycji debiutujące w ramach Xbox Game Pass — Lies of P — przygotowana została specjalna współpraca. Dzięki niej gracze będą mogli zdobyć szablę oraz parasolkę dzierżoną przez głównego bohatera pozycji od Neowizz. Akcja ta rozpocznie się w dniu premiery DLC, a więc 27 września bieżącego roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.