Wo Long Fallen Dynasty na pełnym akcji trailerze. Koei Tecmo uruchomiło możliwość składania zamówień na preordery

wo-long-fallen-dynasty

Wo Long Fallen Dynasty zapowiada się jako jedna z ciekawszych pozycji, która w ręce graczy trafi w pierwszych miesiącach 2023 roku. Mając na uwadzę, że gra trafi do sprzedaży (oraz biblioteki Xbox Game Pass) już w marcu 2023 roku, Koei Tecmo uruchomiło możliwość składania zamówień przedpremierowych. Przy okazji otrzymaliśmy także kolejny bardzo zjawiskowy trailer, który ucieszyć może wielu graczy oczekujących tego debiutu.

Wo Long Fallen Dynasty — trailer zdradza zawartość edycji specjalnych gry

Wo Long Fallen Dynasty — trailer

Niesamowicie dynamiczny trailer jest urywkiem fragmentów gameplayu oraz przerywników filmowych, które zapewne znajdą się w grze. Zaprezentowano na nim nowych bossów, kilka ciekawych broni oraz szereg nowych lokacji, które trzeba będzie odwiedzić w ramach historii opowiadanej w grze. Wszystko to na ogół wygląda bardzo zjawiskowo i bez wątpienia może cieszyć oczy co bardziej wymagających graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Najciekawsze informacje pozostawione zostały na koniec, ponieważ wydawca — Koei Tecmo — uruchomił możliwość składania zamówień przedpremierowych oraz przygotował dwie różne edycje specjalne.

  1. Steelbook Launch Edition — gra, steelbook oraz dostęp do dwóch dodatkowych DLC — Crown of Zhurong oraz Crown of Gonggong
  2. Digital Deluxe Edition — gra, cyfrowy artbook, cyfrowy „mini soundtrack”, przepustka sezonowa zapewniająca dostęp do trzech DLC zaraz po ich premierze

Osoby, które zdecydują się na zakup „zwyczajnego preordera”, mogą za to liczyć na dodatkową zbroję, która zapewne będzie jedynie przedmiotem kosmetycznym. Podobny bonus otrzymają gracze, którzy swój egzemplarzy gry kupią na krótko po premierze. Wszyscy chętni na swój przedpremierowy egzemplarz Wo Long Fallen Dynasty mogą składać zamówienia m.in. pod tym adresem lub za pomocą platformy Steam.

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe

Na pewno wielu graczy będzie zadowolonych z faktu, że Team Ninja po premierze nadal rozwijać będzie swoją produkcję poprzez kolejne DLC. Pierwsze z nich zatytułowane Battle of Zhongyuan przewidziane jest na czerwiec 2023 roku, drugie — Conqueror of Jiangdong — na wrzesień tego samego roku, trzecie zaś noszące tytuł Upheaval in Jingxiang powinno pojawić się przed końcem 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.