Wonder Woman od twórców Śródziemie: Cień Wojny będzie grą usługą? Oferta pracy źródłem spekulacji

Wonder Woman Monolith Productions

Na ostatnim spotkaniu z inwestorami Warner Bros. zapowiedziało, że w najbliższych latach zamierza przekształcić posiadane marki w wieloplatformowe gry-usługi i zwiększyć monetyzację. Niewykluczone, że „ofiarą” przedstawionego przez korporację planu będzie m.in. Wonder Woman od twórców Śródziemie: Cień Wojny. Studio Monolith Productions udostępniło bowiem nową ofertę pracy, która sugeruje, że wspomniana produkcja będzie przedstawicielem gatunku GaaS.

Wonder Woman od studia Monolith Productions grą usługą? Nowa oferta pracy może zdradzać plany twórców

Wonder Woman – zwiastun z The Game Awards 2021

Monolith Productions szuka głównego inżyniera oprogramowania i rozgrywki, który ma dołączyć do zespołu odpowiedzialnego za Wonder Woman. W ogłoszeniu po raz kolejny potwierdzono, że wspomniana produkcja będzie korzystać z systemu Nemesis znanego z takich gier jak Śródziemie: Cień Mordoru oraz Śródziemie: Cień Wojny. Niestety w ofercie znajduje się również nieco mniej optymistyczna wzmianka.

Studio informuje, że u poszukiwanego kandydata mile widziane jest doświadczenie w pracach nad grami-usługami. Właśnie ten fragment sugeruje, że Wonder Woman będzie reprezentować gatunek, który cieszy się coraz mniejszą popularnością wśród graczy. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze materiały i szczegóły na temat nowej gry Monolith Productions.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł – najlepsze modele

Na koniec przypomnijmy, że Wonder Woman od Monolith Productions zostało zapowiedziane podczas The Game Awards 2021. Niestety od tamtej pory deweloperzy nie podzielili się żadnymi materiałami oraz informacjami na temat swojej produkcji. Wiadomo jedynie, że ma być to trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.