Zestaw do World of Tanks wart niemal 270 zł za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

World of Tanks

Właśnie pojawiła się kolejna korzyść dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate. Tym razem Microsoft postawił na zestaw do World of Tanks, którego cena w Xbox Store oscyluje w graniach 270 zł. Rzecz jasna użytkownicy wspomnianej usługi mogą go odebrać całkowicie za darmo, lecz oczywiście tylko przez ograniczony czas.

Zestaw „Super Trójka” do World of Tanks za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

World of Tanks Zestaw Super Trójka za darmo w Xbox Game Pass Ultimate
Darmowy pakiet „Super Trójka” do World of Tanks w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate

Zestaw „Super Trójka” do World of Tanks najprościej odebrać przez przeglądarkę. W tym celu należy udać się na stronę produktu w Xbox Store, a następnie wcisnąć zielony przycisk POBIERZ, uprzednio logując się na swoje konto z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. Po wykonaniu tej czynności pakiet zostanie przypisany do naszego profilu, a my będziemy mogli z niego skorzystać w grze.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zestaw można też zgarnąć w zakładce Korzyści dostępnej w kliencie Xbox na komputerach z Windowsem oraz aplikacji Xbox Game Pass na konsolach.

Zestaw „Super Trójka” zawiera:

  1. Brytyjski czołg średni VI poziomu Sentinel AC IV Experimental
  2. Niemiecki czołg średni V poziomu Pz.Kpfw. T25
  3. Radziecki czołg ciężki VI poziomu Object 244
  4. 850 szt. złota
  5. 7 dni korzyści konta premium

Gracze, którzy posiadają już wymienione czołgi, w zamian otrzymają następującą rekompensatę:

  1. 1420000 szt. srebra za Sentinel AC IV Experimental
  2. 600000 szt. srebra za Pz.Kpfw. T 25
  3. 2200000 szt. srebra za Object 244

Pakiet „Super Trójka” do World of Tanks pozostaje darmowy w ramach Xbox Game Pass Ultimate do 13 kwietnia 2022 roku. To z kolei oznacza, że nie trzeba się przesadnie spieszyć z jego odbiorem, ale mimo wszystko i tak lepiej zrobić to za pamięci. Pod koniec warto wspomnieć, ze pakiet jest przeznaczony tylko dla gry w wersji na Xbox One i konsole nowej generacji (Xbox Series X|S). Pecetowcy niestety muszą obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.