Do krainy cieni i z powrotem, ale za darmo! Blizzard rozdaje dodatek Shadowlands do World of Warcraft

World of Warcraft Shadowlands Bolvar

Za darmo? To uczciwa cena. Blizzard z okazji nadchodzącej premiery dodatku do World of Warcraft o podtytule Dragonflight postanowił zaoferować powracającym graczom obecny dodatek — Shadowlands — bez żadnych opłat.

REKLAMA

Jak odebrać World of Warcraft: Shadowlands za darmo?

Zwiastun World of Warcraft: Shadowlands

Ta specjalna oferta dedykowana jest wyłącznie dla tych graczy, którzy w przeszłości kupili chociaż jeden z poprzednich dodatków. Na przykład, jeśli ktoś w okolicach 2010 roku nabył dodatek Cataclysm, a potem przestał grać w Wowa, to dziś może odebrać Shadowlandsy zupełnie za darmo. Wraz z tym wszyscy chętni otrzymają darmowy boost do 50. poziomu jednej postaci, tak by móc od razu rozpocząć przygodę z obecnym dodatkiem.

Aby odebrać swój egzemplarz Shadowlandsów, należy zalogować się na swoje konto w aplikacji Battle.net, a następnie kliknąć ikonę prezentu, która powinna znajdować się w prawym górnym rogu programu. W pojawiającym się oknie wyboru prezentów należy potwierdzić odbiór i gotowe.

Przeczytaj też: Kody do Heroes 3

Wszyscy, którzy zechcą skorzystać z tej promocji, mogą to zrobić do 5 września 2022 roku. Warto też wspomnieć, że aby móc cieszyć się darmowym dodatkiem, konieczne jest posiadanie aktywnego abonamentu. Graliście kiedyś w Wowa i planujecie z tej okazji wrócić do niegdysiejszego króla MMORPG? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!