World of Warcraft The War Within z datą premiery! Przygoda na Azeroth rozpocznie się już tego lata

World of Warcraft The War Within

Od ostatniego Blizzconu wielu graczy zastanawiało się, kiedy zadebiutuje najnowsze rozszerzenie do World of Warcraft o tytule The War Within. Z racji przejęcia całego Activision Blizzard przez Microsoft tytuł ten pojawił się na Xbox Games Showcase 2024. To właśnie podczas wydarzenia dowiedzieliśmy się, kiedy wyruszymy na kolejną podróż po Azeroth.

Poznaliśmy datę premiery World of Warcraft The War Within

Pierwsza odsłona nowej historii na Azeroth nazwana szumnie The Worldsouls Saga, czyli dodatek The War Within zadebiutuje dokładnie 26 sierpnia 2024 roku. W ramach dodatku wreszcie doczekamy się wyjaśnienia sytuacji związanej z ogromnym mieczem pozostawionym przez Sargerasa, który utkwił w Silithus pod koniec dodatku Legion.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym poruszony zostanie wątek Pustki i knowań mrocznych sił, które chcą wykorzystać moc tytanki Azeroth dla swoich potrzeb. Nie braknie przy tym wszystkim starych i dobrze znanych twarzy, takich jak Thrall, Jaina, Anduin czy Magni. Zapowiada się więc epicka historia, nad którą czuwa sam Chris Metzen.

Co ciekawe, do sprzedaży trafił zestaw nazwany Welcome to Azertoh, który za 108 złotych będzie oferować 60-dniowy abonament, dodatek Dragonflight oraz natychmiastowe wbicie 60. poziomu dla nowej postaci. Czy jest to coś, co zachęci nowych graczy? Być może, ale na pewno najlepszą zachętą byłoby dodanie całej gry do Xbox Game Pass.

Źródło: Xbox Games Showcase 2024

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.