World of Warships i zaskakujący crossover z Heroes of Might and Magic 3! Powracają kultowi bohaterowie

world of warships heroes of might and magic 3

World of Warships to popularna gra wieloosobowa stworzona przez studio Wargaming. Produkcja pozwala między innymi zawalczyć przeciwko innym graczom w emocjonujących bitwach na morzu. Do gry trafi niebawem aktualizacja, która powinna zainteresować fanów Heroes of Might and Magic 3.

Nietypowy crossover World of Waships i Heroes of Might and Magic 3

world of warships heroes of might and magic 3
Heroes of Might and Magic 3 w World of Warships

Do World of Warships 18 października trafi aktualizacja, która wprowadzi do gry kultowe postacie z Heroes of Might and Magic jako dowódców okrętów. Wsród nich znajdziemy dubbingowanych przez oryginalnych aktorów głosowych Sandro i Katarzynę Ironfist, ale pojawi się także Mephala, Solmyr, Nymus oraz Gunnar. Każdy bohater zostanie wyposażony w unikalne linie dialogowe oraz 10 punktów umiejętności, które będzie można wykorzystać podczas potyczek na morzu.

Ponadto w ręce graczy zostanie oddana proceduralnie generowana mapa inspirowana Heroes of Might and Magic 3. Będzie można odnaleźć ją w zbrojowni. Dodatkowo rozgrywkę umili oryginalna ścieżka dźwiękowa znana wszystkim z kultowej strategii.

Wargaming przygotowało również specjalną paczkę DLC, którą od 18 października do 8 listopada będzie można zakupić o 50% taniej. Zestaw zawiera dowódcę Sandro z trzema dniami konta premium oraz różnymi bonusami, kamuflażami i kredytami, a także kopię gry Heroes of Might and Magic 3 HD Edition. Zainteresowani zakupem mogą odnaleźć paczkę na stronach World of Warships lub Heroes of Might and Magic 3 HD Edition na platformie Steam.

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Zawartość związana z Heroes of Might and Magic 3 pojawi się w World of Warships 19 października 2023 roku i będzie dostępna do 9 listopada. Warto również wspomnieć, że odpowiedzialne za morską produkcję Wargaming pojawi się na tegorocznym PGA.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.