World War 3 będzie darmowe dla wszystkich graczy — niedługo wystartuje otwarta beta

World war 3

Społeczność graczy (przynajmniej jej część) oczekuje przejścia gry World War 3 w fazę otwartej, dostępnej dla wszystkich bety. To nastąpi już niedługo, bo pod koniec tego miesiąca. Wszyscy zainteresowani będą mogli zagrać w World War 3 zupełnie za darmo.

REKLAMA

World War 3 przejdzie w fazę otwartej bety

Trailer World War 3

World War 3 to sieciowa strzelanka autorstwa The Farm 51. Twórcy dość długo kazali czekać graczom na uruchomienie gry w formie otwartej bety, ale właśnie ogłoszono, że nastąpi to już we wrześniu. World War 3 już 29 września 2022 roku przejdzie do otwartego, bezpłatnego trybu, który ugości wszystkich chętnych graczy.

Otwarta beta to efekt długiego okresu testów, zbierania opinii i rozwoju. Dziękujemy uczestnikom zamkniętej bety za ich zaangażowanie, jak i zespołowi deweloperskiemu za ten wysiłek, dzięki któremu mogliśmy osiągnąć ten ogromny kamień milowy. Mimo że gra wciąż jest w fazie rozwoju i czeka nas ogrom pracy oraz nowej zawartości, chcemy przywitać graczy z całego świata, którzy wezmą udział w walce. Mamy nadzieję, że razem sprawimy, że World War 3 będzie wyjątkowo wciągającą i świetną grą.

The Farm 51

Zobacz też: Celowniki pro graczy Valorant

Gracze posiadający Pakiet Zamkniętej Bety lub Pakiet Weterana będą mogli rozpocząć zabawę już 3 dni wcześniej. Choć przed startem nowego trybu całość gry (m.in. postępy) zostanie zresetowana, to użytkownicy zachowają przedmioty zdobyte z pakietów oraz Twitch Dropów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!