Worms Revolution Gold Edition za darmo na GOG-u

Worms Revolution Gold Edition

Epic Games Store kontynuuje świąteczne rozdawnictwo, ale rodzimy sklep GOG.com nie pozostaje mu dłużny. I chociaż ten nie oferuje darmówek codziennie, tak nadal możemy liczyć na otrzymanie kilku ciekawych darmowych gier na PC. Tak jest też tym razem, bo bezpłatnie możemy odebrać Worms Revolution Gold Edition.

Worms Revolution Gold Edition za darmo

Zwiastun Worms Revolution

Istniały czasy, gdy każdy z nas miał popularne „Wormsy” na swoim komputerze. Teraz możemy przypomnieć sobie tamten okres dzięki sklepowi GOG.com, który udostępnił nam Worms Revolution w złotej edycji za darmo. Tytuł ten zadebiutował w 2012 roku i nawiązuje do starszych odsłon całego cyklu. Rozgrywka jest niezwykle prosta i przyjemna, a polega na turowych starciach dwóch zespołów złożonych z sympatycznie wyglądających robaczków.

Worms Revolution Gold Edition możemy odebrać za darmo do 30 grudnia do godziny 15:00. Wystarczy, że przypiszemy tę produkcję do naszego konta.

Zobacz też: Najlepsze gry strategiczne

„Złote” wydanie gry oznacza załączoną dodatkową zawartość. Zgodnie z opisem w sklepie znajdziemy w niej dwie dodatkowe paczki oraz szereg DLC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!