Wuchang: Fallen Feathers nie tylko na PC i Xbox! Mroczny soulslike z pokazu Microsoftu trafi też na PS5

Wuchang: Fallen Feathers

Na Xbox Games Showcase 2024 zaprezentowano sporo ciekawie zapowiadających się gier. Jedną z nich było Wuchang: Fallen Feathers, czyli mroczne action-RPG od studia Leenzee. Pojawienie się wspomnianej produkcji na pokazie Microsoftu sugerowało, że może ona ominąć PS5. Wydawca oraz twórcy potwierdzili jednak dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników konsol Sony.

Wiemy, na jakich platformach ukaże się Wuchang: Fallen Feathers

Wuchang: Fallen Feathers – zwiastun

Zgodnie z przekazanymi informacjami Wuchang: Fallen Feathers zmierza nie tylko na PC i Xbox Series X|S, ale także na PS5. Wspomniany tytuł ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2025 roku, ale dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Nadchodząca produkcja studia Leenzee będzie grą RPG akcji w stylu soulslike, która będzie rozgrywać się w krainie Shu w czasach „mrocznych i burzliwych rządów późnej dynastii Ming”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W trakcie rozgrywki gracze wcielą się w tytułową Wuchang, czyli utalentowaną piracką wojowniczkę, która cierpi na amnezję. Bohaterka będzie musiała zmierzyć się zarówno z własną przeszłością, jak i „przerażającą” chorobą – ornitropią. Zgodnie z zapowiedziami użytkownicy mogą liczyć na „bogatą” fabułę, dynamiczny system walki, a także „zapierającą dech w piersiach” oprawę wizualną.

Twoje poszukiwania prawdy poprowadzą cię przez zapomniane świątynie, zarośnięte ruiny i zacienione ścieżki pełne niebezpieczeństw. Gdy będziesz składać w całość utracone wspomnienia Wuchang, twoje wybory doprowadzą cię do jednego z kilku zakończeń – każde z nich zależy od dokonanych decyzji, odkrytych tajemnic i sojuszników, którym postanowisz zaufać.

– informuje opis gry na Steam.

Na koniec warto dodać, że Wuchang: Fallen Feathers w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass. Wydawcą wspomnianej produkcji jest firma 505 Games. Będziecie czekać na mrocznego soulslike’a od studia Leenzee? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: X, Steam

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.