Wydarzenie Xbox Partner Preview zapowiedziane! Nadciągają kolejne zapowiedzi gier w Xbox Game Pass

Xbox Partner Preview

Xbox poinformował właśnie o wydarzeniu Partner Preview. Te zgodnie z nazwą będzie skupione na deweloperach współpracujących z „Zielonymi”. Możemy spodziewać się kilku nowości na temat pozycji w Xbox Game Pass.

Xbox Partner Preview – data i godzina wydarzenia

Xbox Logo
Xbox

Xbox mocno stawia na współpracę z niezależnymi oraz zewnętrznymi deweloperami. To właśnie wokół nich skupi się wydarzenie Partner Preview.

Ten nowy format pokazu zapewni świeżą mieszankę gier niezależnych i znanych faworytów od naszych partnerów zewnętrznych, takich jak Ryu Ga Gotoku Studio, Remedy Entertainment, Studio Wildcard i innych, z ponad 20 minutami zwiastunów i nowych materiałów z rozgrywki.

Opis wydarzenia Partner Preview z Xbox Wire

Co warte wspomnienia, pokaz ujawni też kilka wiadomości na temat tytułów zmierzających do Xbox Game Pass. Microsoft zaznaczył jednak, że nie usłyszymy tego dnia o żadnych nowościach na temat gier Activision Blizzard.

Bez wątpienia gwiazdą całego wieczoru będzie jednak Alan Wake 2. Podczas wydarzenia zobaczymy zwiastun premierowy produkcji, która zadebiutuje 27 października.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Xbox Partner Preview rozpocznie się już w środę 25 października o 19:00 polskiego czasu. Transmisję z pokazu będzie można oglądać poprez oficjalne kanały Xboxa na YouTube i Twitchu, także w języku polskim.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.