Animal Well chwali się wysokimi ocenami, a twórcy szykują dla graczy wydanie pudełkowe

Animal Well

Animal Well to bez wątpienia jedna z ciekawszych produkcji indie, jakie pojawiły się do tej pory w 2024 roku. Tytuł z miejsca skradł serca graczy oraz zebrał uznanie recenzentów. W związku z tym drugim, twórcy opublikowali specjalny zwiastun, który podsumowuje noty od dziennikarzy.

Animal Well chwali się wysokimi ocenami na nowym trailerze

Zwiastun przedstawiający oceny Animal Well

Powyższy zwiastun oprócz rozgrywki w Animal Well, przedstawia także oceny, jakie gra zebrała w recenzjach. Prawie wszystkie noty, które uzyskał tytuł, są tymi maksymalnymi, co jest nie lada osiągnięciem. Produkcja głównie chwalona była za swój oryginalny design oraz ciekawe podejście do gatunku metroidvania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na koniec warto dodać, że twórcy gry planują wydanie fizycznej kopii swojego dzieła w wersji na Nintendo Switch oraz PS5. Poza zwykłym wydaniem pudełkowym można także zamówić edycję kolekcjonerską gry, która wyposażona jest w sporo dodatkowych gadżetów. Zamówienia Animal Well w wersji pudełkowej można składać w tym miejscu.

A Wy mieliście okazje zagrać w Animal Well? Jakie są Wasze wrażenia z tej gry? Dajcie znać w Komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.