Microsoft oferuje darmowy grawerunek kontrolera Xbox! Warto się pospieszyć

Xbox kontroler Fallout

Xbox Design Lab to usługa, która oferuje nam zaprojektowanie własnego kontrolera. W normalnych warunkach za jego spersonalizowany grawerunek trzeba zapłacić dodatkowo. Przez kilka dni opcja ta została jednak udostępniona za darmo.

Darmowy grawerunek kontrolera w Xbox Design Lab

Chyba każdy gracz chciałby posiadać swój własny, oryginalny kontroler. Właśnie w tym celu Microsoft uruchomił kiedyś Xbox Design Lab.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród licznych opcji personalizacji znajdziemy właśnie m.in. grawerunek pada. Standardowo możliwość ta powoduje zwiększenie kosztów, ale właśnie pojawiła się na nią fajna promocja.

Teraz Microsoft oferuje bowiem grawerunek kontrolera Xbox za darmo. Jeśli chcemy wykorzystać tę szansę, to warto się pospieszyć. Umieszczenie własnego napisu na padzie pozostanie darmowe tylko do 31 maja.

Wystarczy, że zaprojektujemy własnego pada pod tym adresem. Sprawa dotyczy wyłącznie standardowego kontrolera Xbox, co oznacza, że oferta niestety nie obejmuje akcesoriów Elite Series 2.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.