Xbox Developer_Direct obejdzie się bez niespodzianek? Tym razem pokaz bez nagłych premier

Xbox logo

Xbox Developer_Direct zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że posiadacze konsol od Microsoftu dowiedzą się nieco na temat przyszłych gier marki. W komunikatach ogłaszanych przez giganta z Redmond pojawił się jednak pewien aspekt, gdzie trochę tonowane są nastroje. Okazuje się bowiem, że nie będzie to taki sam pokaz, jak w ubiegłym roku.

Xbox Developer_Direct bez gry-niespodzianki. Microsoft studzi oczekiwania

Xbox Series X S
Xbox Series X i S

Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia Microsoft potwierdził, że gracze będą mogli dowiedzieć się więcej na temat takich gier, jak Indiana Jones, Avowed, Ara History Untold czy Hellblade 2. Jest to całkiem konkretna grupa produkcji, jednak część graczy liczyła na premierę-niespodziankę podobną do Hi-Fi Rush.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gigant z Redmond najwidoczniej nie ma takiego „asa w rękawie”, bo na blogu Xbox Wire pojawiła się notka, że wszystkie produkcje przedstawione w ramach wydarzenia „zadebiutują w późniejszym terminie”. Wychodzi więc na to, że tegoroczny pokaz będzie spokojniejszą imprezą.

Xbox logo
Xbox

W tym przypadku takie studzenie nastrojów graczy zdaje się jak najbardziej zrozumiałe. W końcu bardzo łatwo przyzwyczaić konsumentów do takich wyjątkowo korzystnych praktyk.

Mimo braku jakichkolwiek gier-niespodzianek Xbox Developer_Direct zapowiada się naprawdę całkiem ciekawie. Na ostateczne oceny trzeba będzie jednak poczekać do jutrzejszego wieczora. Liczycie na jakąś konkretną zapowiedź? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.