Rewelacyjny exclusive Xboxa i trzy inne gry za darmo na weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Jest 17 sierpnia, więc jest też nowa oferta Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft rzucił nam do przetestowania swojego wyścigowego flagowca. Chodzi oczywiście o Forza Horizon 5.

The Knight Witch, Forza Horizon 5, Let’s Build a Zoo i Blasphemous za darmo w ramach Xbox Free Play Days (17-20 sierpnia)

Xbox Free Play Days 17 sierpnia
Xbox Free Play Days – 17 sierpnia 2023

Naturalnie Xbox Free Play Days to usługa skierowana do subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate, która pozwala im na przetestowanie konkretnych tytułów za darmo. Tym razem sprawdzimy w ramach tej oferty następujące produkcje:

Zobacz też: Gry podobne do Until Dawn

Kup Xbox Series X

Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne za darmo od dziś (17.08) do 20 sierpnia. Naturalnie po upływie tego czasu do kontynuowania zabawy potrzebne będzie zasubskrybowanie Xbox Game Pass (Forza Horizon 5, Let’s Build a Zoo) lub też zakup danej gry w Xbox Store.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.