Świetna bijatyka i dwie inne gry za darmo przez weekend! Oto nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Standardowo przed początkiem weekendu przyszedł czas na ogłoszenie nowej oferty Xbox Free Play Days. Tym razem to aż trzy gry do przetestowania za darmo. Wśród nich znajduje się m.in. świetna bijatyka.

Symulator Farmy 22, State of Decay 2 i Tekken 7 za darmo ramach Xbox Free Play Days (21-24 września)

Xbox Free Play Days - 21 września
Xbox Free Play Days – 21 września

Przypomnijmy, że Free Play Days to oferta skierowana do abonentów Xbox Game Pass Ultimate i Game Pass Core (który zastąpił niedawno Live Gold). W ten weekend sprawdzimy za darmo trzy poniższe gry:

Zobacz też: Telefon do 800 zł

Wszystkie powyższe produkcje będą darmowe od dziś (21.09) do 24 września. Zamierzacie wypróbować którąkolwiek z nich? Dajcie nam znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.