Wysoko oceniany jRPG i dwie inne gry za darmo przez weekend! Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Mamy już czwartek, zatem Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Tym razem udostępnione zostały trzy bardzo interesujące tytuły. Za darmo przetestujemy Tales of Arise, For The King oraz Trine 5: A Clockwork Conspiracy.

Tales of Arise, For The King i Trine 5: A Clockwork Conspiracy za darmo w ramach Xbox Free Play Days (5-8 października)

Zwiastun Tales of Arise

Jak co tydzień Microsoft ujawnił nową ofertę Xbox Free Play Days. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate i Game Pass Core (który niedawno zastąpił Live Gold) mogą sprawdzić trzy produkcje za darmo do najbliższej niedzieli. W ten weekend do przetestowania mamy:

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Wszystkie powyższe pozycje będą dostępne za darmo od dziś (5.10) do 8 października. A Wy co sądzicie o najnowszej ofercie Xbox Free Play Days? Planujecie spędzić weekend z którąś z produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.