Wysoko oceniany polski FPS, symulator farmy i ceniony multiplayer za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Zbliża się weekend, więc Microsoft ujawnił kolejne produkcje, które będą dostępne do ogrywania za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days. Amerykanie przygotowali w tym tygodniu naprawdę wysoko oceniane tytuły. Zgodnie z podanymi informacjami, zainteresowani będą mogli sprawdzić trzy gry — Ghostrunnera, Rainbow Six Siege Deluxe Edition oraz Farming Simulator 22.

Ghostrunner, Rainbow Six Siege Deluxe Edition oraz Farming Simulator 22 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (1-4 czerwca)

Zwiastun kinowy Rainbow Six Siege

Microsoft niemal co tydzień udostępnia kolejne produkcje, które subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold mogą ogrywać za darmo przez cały weekend w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem Amerykanie przygotowali naprawdę mocną ofertę, gdyż jak już wspomnieliśmy, znalazła się w niej wersja Deluxe Rainbow Six Siege, polski Ghostrunner, a także Farming Simulator 22. Gry te są dostępne w ramach omawianej oferty od dzisiaj aż do najbliższej niedzieli (4 czerwca).

Przeczytaj też: Ranking słuchawek dousznych bezprzewodowych

Kup Xbox Series S

Nie da się ukryć, ze powyższe tytuły są naprawdę ciekawe, a przede wszystkim zróżnicowane. Zamierzacie przetestować któryś nich w ramach najnowszej oferty Xbox Free Play Days? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.