To już pewne: jeszcze w tym tygodniu Xbox ujawni 4 gry na PC, które trafią do Game Passa w dniu premiery

Xbox Game Pass PC

Biblioteka Xbox Game Pass powiększa się w błyskawicznym tempie i nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie coś miało się w tej kwestii zmienić. Wręcz przeciwnie, bo właśnie dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym tygodniu poznamy tytuły czterech gier na PC, które trafią do usługi Microsoftu w dniu swojej premiery. Jak na razie bez szczegółów, ale gracze z pewnością mają już swoje typy.

Cztery nowe gry na PC w Xbox Game Pass od dnia premiery – zapowiedź na dniach

Thank you, Melissa pic.twitter.com/shmfYt5tCo

— Xbox Game Pass For PC (@XboxGamePassPC) December 6, 2021

Thank you, Melissa pic.twitter.com/shmfYt5tCo

— Xbox Game Pass For PC (@XboxGamePassPC) December 6, 2021

Na oficjalnym profilu na Twitterze pecetowej wersji Xbox Game Pass pojawił się wpis z listą gier na PC, które zawitają do subskrypcji w dniu swojej premiery. Wymieniono tam m.in. takie produkcje jak STALKER 2, Atomic Heart, Redfall czy Scorn, ale zamazano też cztery tytuły, które poznamy dopiero podczas tegorocznej gali The Game Awards 2021. Wydarzenie rozpocznie się o 1:30 w nocy z czwartku na piątek (9-10 grudnia) i będzie transmitowane online.

Na ten moment ciężko powiedzieć, jakie gry może szykować dla nas Xbox, więc nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać do rozpoczęcia konferencji. Pod koniec w ramach ciekawostki warto wspomnieć, że grafika w powyższym tweecie zawiera ukrytą wiadomość. Brzmi ona następująco:

Jeśli jesteś pierwszą osobą, która edytowała to zdjęcie, to gratulujemy, oto twój kod: VK6MF-GD7Q6-4DPQT-T2FKQ-X6HTZ

Oczywiście klucz został już wykorzystany, więc lepiej od razu darować sobie próbę jego aktywacji. Jak myślicie, jakie nowości zmierzające do pecetowego Game Passa zapowie Xbox podczas gali The Game Awards 2021? Wrzucajcie swoje typy w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z