Znamy już 4 gry, które trafią do Xbox Game Pass w kwietniu 2024! Na liście wyczekiwana polska premiera

Xbox Game Pass

Oficjalne ogłoszenie kwietniowych gier w Xbox Game Pass jeszcze przed nami, ale i tak znamy już 4 gry, które trafią wtedy do usługi. Na liście znajduje się m.in. wyczekiwana polska produkcja. Jest więc na co czekać!

Oto 4 gry, które jak na razie trafią do Xbox Game Pass

Manor Lords – zwiastun

Już teraz kwiecień w Xbox Game Pass zapowiada się niezwykle ciekawie. Jak na razie wiemy, że do usługi trafią wtedy 4 gry. Naturalnie nie jest to jeszcze pełna lista – ta zostanie ogłoszona przez Microsoft później.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak na razie najlepiej zapowiada się nasz rodzimy Manor Lords, który trafi do Game Preview w PC Game Pass (data premiery na Xboxach jest jeszcze nieznana). Śmiało można powiedzieć, że przynajmniej w naszym kraju tytuł ten ma zadatki na bycie prawdziwym hitem. Zainteresowanie nim jest naprawdę ogromne.

Wracając, oto wszystkie znane nam na teraz (14 marca) gry, które trafią do Xbox Game Pass w kwietniu 2024:

  1. Turbo Golf Racing – 04.04.2024
  2. Botany Manor – 09.04.2024
  3. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes – 23.04.2024
  4. Another Crab’s Treasure – 25.04.2024
  5. Manor Lords – 26.04.2024 (tylko PC Game Pass)

Póki co to by było na tyle, więc pozostaje nam już tylko czekać na oficjalne wieści ze strony Xboxa. Kwietniowa oferta na pewno będzie bowiem jeszcze lepsza.

Źródło: True Achievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.