7 Days to Die i Research and Destroy od dzisiaj w Xbox Game Pass

7 Days to Die

Xbox Game Pass cały czas rośnie w siłę. Zgodnie z rozpiską gier na drugą połowę kwietnia, dzisiaj w usłudze Microsoftu ląduje 7 Days to Die i Research and Destroy. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

Nowości w Xbox Game Pass (26 kwietnia 2022)

Zwiastun 7 Days to Die

7 Days to Die to sandboksowa strzelanka z elementami survival horroru. Podczas zabawy będziemy starali się przetrwać w czasach apokalipsy zombie, walcząc z nieumarłymi, przy okazji tworząc swoje budowle i przedmioty. Co ciekawe, w grze zaimplementowano zaawansowany system fizyki, dzięki któremu wiele elementów można zniszczyć. Świat w 7 Days to Die jest bardzo zróżnicowany, więc eksploracja to czysta przyjemność.

Zwiastun Research and Destroy

Z kolei Research and Destroy jest turową grą akcji w komiksowej oprawie graficznej. Motywem przewodnim tej produkcji jest nic innego, jak walka z paranormalnymi stworami, obejmując kontrolę nad postaciami genialnych naukowców. Podczas rozgrywki będziemy też tworzyć własne, często pokręcone bronie. Debiutancki projekt niezależnego zespołu Implausible Industries mocno stawia na zabawę w kooperacji, zarówno lokalnej jak i online.

Przeczytaj też: Fajne gry na PC za darmo

Obie gry są już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów można je uruchomić na następujących platformach:

  1. 7 Days to Die (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Research and Destroy (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z