Dziś premiera A Plague Tale: Requiem. Gra debiutuje w Xbox Game Pass!

A Plague Tale Requiem

Nadszedł wielki dzień dla fanów przygód Amicii i Hugo. Otóż dziś ma miejsce premiera A Plague Tale: Requiem, czyli długo wyczekiwanej kontynuacji hitu z 2019 roku. Co najciekawsze, gra debiutuje również w ofercie abonamentu Microsoftu – Xbox Game Pass!

REKLAMA

Premiera A Plague Tale: Requiem w Xbox Game Pass

Zwiastun fabularny A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem to bezpośrednia kontynuacja wydanego w 2019 roku A Plague Tale: Innocence. Gra ponownie zabiera nas do średniowiecznej Francji, trapionej przez wojnę i epidemię dżumy. Znane z pierwowzoru rodzeństwo, Hugo i Amicia, tym razem wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, aby odnaleźć człowieka mogącego pomóc w wyleczeniu tajemniczej choroby, na którą cierpi chłopiec.

Przeczytaj też: Najlepsze gry RPG

A Plague Tale: Requiem jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Będzie grane? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!