Among Us w chmurze trafia do Xbox Game Pass. The Dark Pictures: Man of Medan, Beholder i 4 inne gry opuszczają usługę

The Dark Pictures: Man of Medan

Trzeba uczciwie przyznać, że ostatnie dni były dla subskrybentów Xbox Game Pass niezwykle okazałe; do subskrypcji trafiło m.in. wyczekiwane Halo Infinite. Niestety wszystko, co dobre, prędzej czy później się kończy, więc nikogo nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że dzisiaj usługę Microsoftu opuszcza aż 6 gier. Mowa tu m.in. o takich tytułach jak The Dark Pictures: Man of Medan czy Beholder. Warto jednak wspomnieć, że na osłodę do abonamentu trafia Among Us w chmurze.

Among Us w chmurze trafia do Xbox Game Pass, a 6 gier opuszcza subskrypcję

Zwiastun Beholder

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass stale się zmienia, ale niestety działa to w dwie strony. Co prawda dziś w subskrypcji wylądowało już Among Us (chmura), ale przy okazji abonament opuszcza garść ciekawych gier. Bez przedłużania, ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. The Dark Pictures: Man of Medan (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Beholder (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  3. Guacamelee! 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Wilmot’s Warehouse (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Unto The End (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Yooka-Laylee and the Impossible Lair (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wymienione produkcje zostaną usunięte z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki gry wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Microsoft Store o 20% taniej. Zainteresowanym graczom radzimy się jednak spieszyć, bo zegar tyka.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z