Xbox Game Pass na srebrnym ekranie. Współpraca Amazona i Microsoftu umożliwi grę bez konsoli

Xbox Game Pass Amazon Fire Stick

Xbox Game Pass jest już dostępny na telewizorach Samsunga, a teraz trafi również na urządzenia Fire Stick. Wszystko dzięki współpracy Microsoftu oraz Amazona. Do zabawy wystarczy nam dobre połączenie internetowe i bezprzewodowy kontroler.

Xbox Game Pass trafi na urządzenia Amazon Fire Stick

Xbox Game Pass Amazon Fire Stick
Xbox Game Pass Amazon Fire Stick

Amazon Fire Stick to seria urządzeń przypominających pendrive, które umożliwiają nam przemienienie dowolnego telewizora w sprzęty obsługujące system Smart TV. Autorskie rozwiązanie amerykańskiego giganta obsługuje wiele różnych aplikacji, a teraz dołączy też do nich Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Mówiąć konkretniej, apka Xboxa znajdzie się na stickach z serii 4K oraz 4K Max (2023). Poza tym do zabawy będziemy potrzebowali już wyłącznie bezprzewodowego kontrolera.

Wśród obsługiwanych padów są nie tylko oficjalne kontrolery Xboxa, ale też DualSense czy DualShock 4 od PlayStation.

Naturalnie gra w ten sposób odbywa się przez chmurę. Musimy więc być abonentami Xbox Game Pass w planie Ultimate.

Dokładna data dodania aplikacji do Amazon Fire Stick nie jest jeszcze znana. Powinno się to jednak wydarzyć już niebawem.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.