Xbox Game Pass bez nowych gier w 2022 roku! Microsoft przedwcześnie kończy rozbudowę oferty

Xbox Game Pass

Mamy dzisiaj 23 grudnia, a ostatnie nowości w Xbox Game Pass Microsoft ogłosił dokładnie trzy tygodnie temu. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Amerykanie nie ujawnili jeszcze kolejnej porcji grudniowych gier w swojej usłudze, ale okazuje się, że gigant z Redmont wcale nie ma takich planów. W grudniu abonenci Xbox Game Pass nie dostaną już żadnych nowych produkcji.

Koniec rozbudowy oferty Xbox Game Pass na 2022 rok

Przedstawicielka Xboxa w social mediach poinformowała, że niestety w 2022 roku do Xbox Game Pass nie trafią już żadne nowe gry. Kobieta dodała też, że kolejnych nowości możemy wyczekiwać dopiero w styczniu. Ciężko powiedzieć, dlaczego Microsoft zdecydował się na taki krok, wszak to dość dziwne, że w sam raz na Święta gracze zostaną bez prezentów od „wujka z Ameryki”.

Przeczytaj też: Najlepsze gry strategiczne

Taki obrót wydarzeń sprawia, że ostatnią nowością 2022 roku w Xbox Game Pass zostało Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan, które zawitało do subskrypcji 15 grudnia. Nie jest to więc najmocniejsze zakończenie miesiąca, ale trzeba pamiętać, że mimo wszystko w mijającym roku abonament wzbogaciło wiele naprawdę mocnych tytułów. A Wy, w której produkcji z Game Passa spędziliście najwięcej czasu w 2022? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.