Boyfriend Dungeon niespodziewanie trafia do Xbox Game Pass

Boyfriend Dungeon

Na marcowej konferencji Xbox Indie Showcase Microsoft zapowiedział wiele gier zmierzających do Xbox Game Pass. Wśród wymienionych wówczas produkcji znalazło się m.in. połączenie roguelike’a i dungeon crawlera pod postacią Boyfriend Dungeon. Tak się składa, że gra niespodziewanie trafiła już do usługi Amerykanów. Wczoraj taka sama sytuacja miała miejsce z Library of Ruina.

Boyfriend Dungeon już dostępne w Xbox Game Pass

Zwiastun Boyfriend Dungeon

Motywem przewodnim Boyfriend Dungeon jest przemierzanie generowanych proceduralnie podziemi, które na dodatek są pełne pułapek i śmiercionośnych przeciwników. Kończąc każdy loch, w nagrodę otrzymujemy broń w postaci… innej osoby. Jakby nie było wystarczająco dziwnie, z napotkanym „orężem” można romansować.

Boyfriend Dungeon jest już dostępne w Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak zasiadać do zabawy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z