Na dniach do Xbox Game Pass trafi wysoko oceniana przygodówka! Gracze chwalą ponurą opowieść

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass to niezwykle popularna subskrypcja z grami, które oferta regularnie się rozrasta. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, iż wkrótce w abonamencie wyląduje wysoko oceniana przygodówka w świecie nordyckich baśni. Mowa o wydanym pod koniec kwietnia Bramble: The Mountain King.

Bramble: The Mountain King wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Bramble: The Mountain King

Bramble: The Mountain King to przygodowa platformówka, której akcja rozgrywa się w baśniowym, nordyckim uniwersum. Głównym bohaterem gry jest młody chłopiec, który wyrusza w niezwykle niebezpieczną podróż, aby uratować swoją siostrę porwaną przez trolla. Na swojej drodze protagonista spotka wiele groźnych bestii znanych z nordyckich opowieści.

Bramble: The Mountain King trafi do biblioteki Xbox Game Pass już 27 czerwca 2023 roku. W ramach abonamentu Microsoftu zagramy na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i być może w chmurze.

Przeczytaj też: Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych

Kup Xbox Series S

Gra na Steamie może się poszczycić ponad 1000 „przytłaczająco pozytywnych” ocen, więc wygląda na to, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę udanym tytułem. Czekacie na sprawdzenie tej produkcji? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.