Chivalry 2 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Chivalry 2

Wczoraj Microsoft niespodziewanie ogłosił, że do Xbox Game Pass zmierza Chivalry 2. Zgodnie z zapowiedzią, gra ląduje w abonamencie już dzisiaj. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

Chivalry 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Chivalry 2

Chivalry 2 to wieloosobowa produkcja, która pozwala brać udział w średniowiecznych bitwach. W trakcie zabawy walczymy z innymi graczami za pomocą wszelkiej maści broni białej, a także łuków czy kusz. Fabuły tu nie uświadczymy – trzonem rozgrywki jest nic innego jak wykonywanie celów i stawianie czoła przeciwnikom.

Przeczytaj też: Jak przyspieszyć komputer

Gra pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass w ciągu najbliższych godzin, zapewne przed 18:00. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i w chmurze. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!