Konsolowa wersja Crusader Kings III już wkrótce w Xbox Game Pass

Crusader Kings III

Na zeszłorocznej konferencji Xbox Stream poznaliśmy wiele gier zmierzających do oferty Xbox Game Pass. Wśród nich znalazła się m.in. konsolowa wersja Crusader Kings III, lecz wówczas nie było jasne, kiedy ceniona strategia trafi do subskrypcji. Dziś sytuacja się zmieniła, bo data premiery omawianej gry na konsolach przestała być tajemnicą.

REKLAMA

Konsolowe Crusader Kings III zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowej wersji Crusader Kings III

Crusader Kings III to kolejna odsłona popularnej serii gier strategicznych, której akcja rozgrywa się w średniowieczu. Podczas zabawy pokierujemy wieloma pokoleniami arystokratycznego rodu, a naszym zadaniem będzie nic innego, jak zwiększanie strefy wpływów swojej dynastii. Mówiąc prościej, będziemy m.in. toczyć rozmaite bitwy, podejmować ważne decyzje polityczne oraz zarządzać swoim królestwem.

Premiera konsolowego wydania Crusader Kings III odbędzie się 29 marca 2022 roku i tego samego dnia trafi ono do biblioteki Xbox Game Pass w wersji na Xbox One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S). Pecetowa edycja gry figuruje w abonamencie od dawna.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!