Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game

Właśnie wyszło na jaw, że już niedługo biblioteka Xbox Game Pass wzbogaci się o bardzo nietypową grę. Mowa oczywiście o tytułowym Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game, czyli… pokręconym „symulatorze” jelenia. Brzmi dziwnie, ale jednocześnie intrygująco.

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game to prosta produkcja, której głównym bohaterem jest jeleń o specyficznych umiejętnościach. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy; motywem przewodnim rozgrywki jest eksploracja i rozwałka wszystkiego, co napotkamy na swojej drodze. Twórca gry określa ją jako idealny sposób na rozładowanie emocji po ciężkim dniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera konsolowego wydania Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game odbędzie się 23 listopada 2021 roku, a to oznacza, że tego samego dnia gra zadebiutuje również w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może na PC oraz w chmurze.

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.