Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej konsolowej premiery

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game

Właśnie wyszło na jaw, że już niedługo biblioteka Xbox Game Pass wzbogaci się o bardzo nietypową grę. Mowa oczywiście o tytułowym Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game, czyli… pokręconym „symulatorze” jelenia. Brzmi dziwnie, ale jednocześnie intrygująco.

REKLAMA

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game

Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game to prosta produkcja, której głównym bohaterem jest jeleń o specyficznych umiejętnościach. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy; motywem przewodnim rozgrywki jest eksploracja i rozwałka wszystkiego, co napotkamy na swojej drodze. Twórca gry określa ją jako idealny sposób na rozładowanie emocji po ciężkim dniu.

Premiera konsolowego wydania Deeeer Simulator: Your Average Everyday Deer Game odbędzie się 23 listopada 2021 roku, a to oznacza, że tego samego dnia gra zadebiutuje również w Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może na PC oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!