Dobre wieści dla fanów Descenders – gra zostanie w Xbox Game Pass jeszcze „przez bardzo długi czas”

Descenders

Descenders to dobrze oceniana gra dla fanów ekstremalnego kolarstwa górskiego, gdzie zjeżdżamy po stromych stokach w proceduralnie generowanych światach. Dziś dowiedzieliśmy się, obecność tego tytułu w Xbox Game Pass nie jest zagrożona. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra wiadomość.

Descenders lubi się z Xbox Game Pass

Świętując dwa lata Descenders w Xbox Game Pass, wydawca gry – Mike Rose – poinformował za pośrednictwem Twittera, że produkcja będzie dostępna w usłudze Microsoftu jeszcze „przez bardzo długi czas”, bo umowa z Xboxem została przedłużona. Przy okazji mężczyzna pochwalił się, że od momentu premiery Descenders w XGP, rowerową wyścigówkę uruchomiły ponad 4 miliony graczy. To łączny wynik z konsol, komputerów i chmury.

Co ciekawe, statystyki zdradzają, że liczba pobrań Descenders w ramach Xbox Game Pass była wyższa w drugim roku obecności gry w abonamencie niż w pierwszym. Jeśli chodzi o aktualną popularność omawianej produkcji, to według danych wydawcy, każdego miesiąca jest ponad milion sesji. Pod koniec warto wspomnieć, że aktualizacja ulepszająca Descenders dla konsol nowej generacji zbliża się wielkimi krokami.