Dobre wieści dla fanów Descenders – gra zostanie w Xbox Game Pass jeszcze „przez bardzo długi czas”

Descenders

Descenders to dobrze oceniana gra dla fanów ekstremalnego kolarstwa górskiego, gdzie zjeżdżamy po stromych stokach w proceduralnie generowanych światach. Dziś dowiedzieliśmy się, obecność tego tytułu w Xbox Game Pass nie jest zagrożona. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra wiadomość.

Chcesz kupić 20 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za ok. 100 zł? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Descenders lubi się z Xbox Game Pass

Świętując dwa lata Descenders w Xbox Game Pass, wydawca gry – Mike Rose – poinformował za pośrednictwem Twittera, że produkcja będzie dostępna w usłudze Microsoftu jeszcze „przez bardzo długi czas”, bo umowa z Xboxem została przedłużona. Przy okazji mężczyzna pochwalił się, że od momentu premiery Descenders w XGP, rowerową wyścigówkę uruchomiły ponad 4 miliony graczy. To łączny wynik z konsol, komputerów i chmury.

Co ciekawe, statystyki zdradzają, że liczba pobrań Descenders w ramach Xbox Game Pass była wyższa w drugim roku obecności gry w abonamencie niż w pierwszym. Jeśli chodzi o aktualną popularność omawianej produkcji, to według danych wydawcy, każdego miesiąca jest ponad milion sesji. Pod koniec warto wspomnieć, że aktualizacja ulepszająca Descenders dla konsol nowej generacji zbliża się wielkimi krokami.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Dołącz do redakcji