Dreamscaper trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery na konsolach Microsoftu

Dreamscaper

Do usługi Xbox Game Pass ciągle trafiają nowe gry, co pokazuje, że Microsoft bardzo dba o jej subskrybentów. Dziś dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej Xboxowej premiery do abonamentu zawita Dreamscaper. To całkiem ciekawe połączenie gry RPG oraz roguelike’a, które z pewnością zainteresuje wielu graczy.

REKLAMA

Dreamscaper wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Dreamscaper

Główną bohaterką Dreamscaper jest dziewczyna imieniem Cassidy, która cierpi na depresję. Za dnia będziemy poznawać kolejne etapy opowieści i nawiązywać relacje z postaciami niezależnymi, zaś w nocy stawimy czoła koszmarom nękającym protagonistkę. Mówiąc precyzyjniej, zawalczymy z wieloma przeciwnikami, odwiedzimy ciekawe lokacje, wykonamy niemało zadań i zbierzemy rozmaite przedmioty.

Gra Dreamscaper zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już 3 lutego 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może na komputerach PC i w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!