Dreamscaper trafi do Xbox Game Pass w dniu premiery na konsolach Microsoftu

Dreamscaper

Do usługi Xbox Game Pass ciągle trafiają nowe gry, co pokazuje, że Microsoft bardzo dba o jej subskrybentów. Dziś dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej Xboxowej premiery do abonamentu zawita Dreamscaper. To całkiem ciekawe połączenie gry RPG oraz roguelike’a, które z pewnością zainteresuje wielu graczy.

Dreamscaper wkrótce w Xbox Game Pass

Zwiastun Dreamscaper

Główną bohaterką Dreamscaper jest dziewczyna imieniem Cassidy, która cierpi na depresję. Za dnia będziemy poznawać kolejne etapy opowieści i nawiązywać relacje z postaciami niezależnymi, zaś w nocy stawimy czoła koszmarom nękającym protagonistkę. Mówiąc precyzyjniej, zawalczymy z wieloma przeciwnikami, odwiedzimy ciekawe lokacje, wykonamy niemało zadań i zbierzemy rozmaite przedmioty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra Dreamscaper zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już 3 lutego 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz być może na komputerach PC i w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.