Dungeons & Dragons: Dark Alliance pojawi się w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Dungeons & Dragons: Dark Alliance

Dobre wieści wydają się nie mieć końca; dopiero co do biblioteki Xbox Game Pass trafiło aż 5 nowych gier, a teraz dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery usługę Microsoftu wzbogaci ciekawie zapowiadające się Dungeons & Dragons: Dark Alliance. Co niektórzy z pewnością się ucieszą.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Dungeons & Dragons: Dark Alliance z elementami rozgrywki

Microsoft właśnie zapowiedział, że już 22 czerwca 2021 roku, czyli w dniu swojej premiery, Dungeons & Dragons: Dark Alliance trafi do subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Grę będzie można uruchomić na konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S), komputerach PC oraz w chmurze. Co ciekawe, produkcja od samego początku zaoferuje wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej; pecetowcy zagrają z konsolowcami i vice versa.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance zabierze nas w podróż do Doliny Lodowego Wichru, gdzie stawimy czoła inwazji sił zła w postaci kultowych potworów z uniwersum Dungeons & Dragons. Podczas zabawy wcielimy się w postać jednego z czterech grywalnych bohaterów, którego umiejętności oczywiście będzie można rozwijać. Gra pozwoli na zabawę w pojedynkę, a także kooperacji do 4 osób.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z