Battlefield 2042 zmierza do Xbox Game Pass i EA Play! Electronic Arts przekazuje świetną nowinę

Battlefield 2042

Battlefield 2042 to najnowszą odsłona popularnego cyklu strzelanek od Electronic Arts. Niestety produkcja nie zaliczyła najlepszego startu i szybko została spisana na straty, ale firma wciąż stara się odbudować społeczność graczy, regularnie wydając nowe aktualizacje. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że już niedługo Battlefield 2042 trafi do Xbox Game Pass oraz EA Play!

Battlefield 2042 wkrótce w Xbox Game Pass i EA Play

battlefield 2042
Battlefield 2042

Electronic Arts ogłosiło, że wraz ze startem 3. sezonu rozgrywek w Battlefield 2042, gra trafi do Xbox Game Pass oraz EA Play. W ramach wymienionych abonamentów będzie można ją uruchomić na komputerach PC oraz konsolach. Niestety wydawca nie ogłosił, kiedy dokładnie zadebiutuje nowy sezon, ale wiemy, że ma to nastąpić do końca listopada. Innymi słowy, Battlefield w Xbox Game Pass i EA Play to kwestia maksymalnie 20 dni (licząc od daty publikacji niniejszego newsa).

Nie da się ukryć, że to już najwyższa pora, aby wrzucić BF2024 do wymienionych usług. Serwery gry świecą obecnie pustkami, ale jest spora szansa, że po debiucie w Xbox Game Pass i EA Play mapy znów zapełnią się graczami.

Przeczytaj też: Kody do GTA 4

Pod koniec warto wspomnieć, że w grudniu Battlefield 2042 zostanie przez jakiś czas udostępniony w modelu free to play. Na Xboxach produkcję przetestujemy w dniach 1-4 grudnia, na PC pomiędzy 1 a 5 grudnia, natomiast gracze PlayStation zagrają bez opłat dopiero od 16 do 23 dnia ostatniego miesiąca roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!