Exo One trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Jeszcze tylko kilka dni

Exo One

Nie można powiedzieć, że oferta Xbox Game Pass się nie powiększa, bo byłoby to zwyczajnym kłamstwem. Tak się składa, że właśnie dowiedzieliśmy się, że już na dniach do usługi Microsoftu trafi Exo One. To całkiem ciekawie zapowiadające się połączenie przygodówki i gry zręcznościowej, które z całą pewnością zainteresuje niektórych subskrybentów.

REKLAMA

Exo One niedługo w Xbox Game Pass

Zwiastun Exo One ujawniający datę premiery

Akcja Exo One startuje w momencie odebrania przez ludzkość tajemniczego sygnału z kosmosu. Krótko po otrzymaniu wiadomości zdecydowano się rozpocząć prace nad specjalnym statkiem kosmicznym (tytułowym Exo One), którego pilot przez przypadek otworzył tunel czasoprzestrzenny i trafił do nowej rzeczywistości. Motywem przewodnim rozgrywki jest eksplorowanie niezbadanych wcześniej światów i poszukiwanie śladów życia pozaziemskiego.

Premiera gry Exo One odbędzie się 18 listopada 2021 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia trafi ona również do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów zagramy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!