FAR: Changing Tides trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

FAR: Changing Tides

Nie ulega wątpliwości, że oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę imponującym tempie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do subskrypcji trafi FAR: Changing Tides. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego wiele osób z pewnością się ucieszy.

FAR: Changing Tides w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun FAR: Changing Tides

FAR: Changing Tides to kontynuacja ciepło przyjętej przygodówki z 2018 roku. Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie spustoszonym przez powodzie, a głównym bohaterem opowieści jest młody chłopiec. Protagonista przemierza ruiny dawnej cywilizacji na swoim okręcie, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Premiera FAR: Changing Tides odbędzie się 1 marca 2022 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.