FAR: Changing Tides trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

FAR: Changing Tides

Nie ulega wątpliwości, że oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę imponującym tempie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do subskrypcji trafi FAR: Changing Tides. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie, dlatego wiele osób z pewnością się ucieszy.

FAR: Changing Tides w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun FAR: Changing Tides

FAR: Changing Tides to kontynuacja ciepło przyjętej przygodówki z 2018 roku. Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie spustoszonym przez powodzie, a głównym bohaterem opowieści jest młody chłopiec. Protagonista przemierza ruiny dawnej cywilizacji na swoim okręcie, jednocześnie starając się znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Premiera FAR: Changing Tides odbędzie się 1 marca 2022 roku i jak już ustaliliśmy, tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z