FIFA 22 i Naraka: Bladepoint od dzisiaj w Xbox Game Pass

FIFA 22

Microsoft przedwczoraj udostępnił listę gier w Xbox Game Pass na drugą połowę czerwca. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie Amerykanów ląduje Naraka: Bladepoint oraz niesamowicie wyczekiwana FIFA 22. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass (23 czerwca 2022)

Zwiastun FIFA 22 z elementami rozgrywki

FIFA 22 to najnowsza odsłona niesłychanie popularnej serii gier piłkarskich od Electronic Arts. Podczas zabawy rozegramy różnorodne mecze licencjonowanymi drużynami. Względem poprzednich części wprowadzono kilka zmian, a także nowości — m.in. możliwość tworzenia własnych klubów.

Zwiastun Naraka: Bladepoint z elementami rozgrywki

Z kolei Naraka: Bladepoint to gra wieloosobowa, w której akcję obserwujemy z trzeciej osoby. Podczas zabawy będziemy toczyć pojedynki z graczami z całego świata, jako oręż wykorzystując zróżnicowaną broń białą. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że rozgrywka przypomina tu nieco For Honor autorstwa Ubisoftu.

Przeczytaj też: Świetna wyprzedaż w Xbox Store

Naraka: Bladepoint jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast FIFA 22 trafi do subskrypcji trochę później, zapewne pomiędzy 17:00 a 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na następujących platformach:

  1. FIFA 22 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Naraka: Bladepoint (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Będzie grane, czy nie tym razem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!