FIFA 22 za darmo dla subskrybentów Xbox Game Pass, ale tylko przez ograniczony czas

FIFA 22

FIFA 22 została wczoraj oficjalnie zapowiedziana. Nadchodząca odsłona popularnej serii gier o piłce nożnej od Electronic Arts zapowiada się nadwyraz ciekawie i wiele wskazuje na to, że w końcu doczekamy się znaczących zmian w stosunku do poprzedniej części (a przynajmniej na next-genach). Dobra wiadomość jest taka, że subskrybenci Xbox Game Pass będą mogli przetestować FIFĘ 22 przez ograniczony czas zupełnie za darmo. Można się było tego spodziewać.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Ograniczona czasowo wersja próbna FIFY 22 za darmo dla użytkowników Xbox Game Pass

Zwiastun FIFY 22

Premiera FIFY 22 została zaplanowana na 1 października bieżącego roku. Gra trafi m.in. na PC, Xboxa One oraz konsole nowej generacji (Xbox Series X|S). Wydawca oficjalnie potwierdził, że posiadacze abonamentu EA Play będą mogli grać w najnowszą FIFĘ zupełnie za darmo, choć tylko przez ograniczony czas – w ramach wersji próbnej. W przypadku wszystkich poprzednich premier „ograniczony czas” oznaczał zawsze 10 godzin, więc nic nie wskazuje na to, by tym razem miało być inaczej.

Z uwagi na fakt, że EA Play jest częścią Xbox Game Pass PC i Xbox Game Pass Ultimate, subskrybenci tych usług również będą mogli spędzić trochę czasu w FIFIE 22 bez uiszczania żadnej dodatkowej opłaty. Ograniczona czasowo wersja próbna omawianej gry powinna zostać udostępniona posiadaczom wymienionych abonamentów na kilka dni przed jej oficjalnym debiutem.

Jeśli chodzi o pełną wersję FIFY 22 w Xbox Game Pass na premierę, to jak na razie nic tego nie zwiastuje. Jest jednak niemal pewne, że wraz z upływem czasu gra pojawi się w subskrypcji tak jak poprzednie odsłony. Do tego jednak jeszcze daleka droga.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z