Rewelacyjnie oceniana gra od dzisiaj w Xbox Game Pass! To bardzo znana przygodówka i hit Steama

Xbox Game Pass

Przedwczoraj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na drugą połowę sierpnia i początek września 2023. Z kolei dzisiaj – zgodnie z zapowiedzią – w abonamencie Amerykanów ląduje ceniona przygodówka, mogąca pochwalić się dziesiątkami tysięcy rewelacyjnych ocen. Wielu graczy z pewnością się ucieszy.

Powrót Firewatch do Xbox Game Pass

Zwiastun Firewatch

Firewatch to niezależna gra przygodowa, której akcja rozgrywa się pod koniec lat 90. w lesie Shoshone National Forest w USA. Głównym bohaterem opowieści jest niejaki Henry, który na okres wakacyjny postanawia zostać strażnikiem leśnym. Z pozoru nudna i sielankowa posada szybko diametralnie się zmienia, bo wokół protagonisty i jego przełożonej zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Przeczytaj też: Jaki laptop gamingowy do 3500 zł kupić?

Kup Xbox Series X

Firewatch jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S oraz w chmurze. Co ciekawe, produkcja studia Campo Santo była już obecna w Game Passie w przeszłości, ale została usunięta i teraz znów wróciła. Będzie grane? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.