Data premiery Floppy Knights ujawniona. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

Floppy Knights

Oferta Xbox Game Pass cały czas się rozrasta. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już niedługo do subskrypcji Microsoftu zawita pokazane podczas konferencji ID@Xbox Spring Showcase Floppy Knights. Data premiery gry została ujawniona, a my już długo nie poczekamy.

Data premiery Floppy Knights w Xbox Game Pass

Zwiastun premierowy Floppy Knights

Floppy Knights to hybryda gry taktycznej, strategicznej i karcianej. Główną bohaterką opowieści jest genialna wynalazczyni imieniem Phoebe, która próbuje zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby móc wyprowadzić się od rodziców. Pewnego dnia protagonistka opracowuje bioniczne ramię potrafiące przemieniać dyskietki w tytułowych rycerzy (Knights). Kiedy w fantastycznej krainie, w której przyszło dziewczynie żyć, pojawiają się potwory, jej wynalazek okazuje się nieoceniony. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z rozmaitymi przeciwnikami.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dla wszystkich w promocji za 50 zł

Data premiery Floppy Knights została ustalona na 24 maja 2022 roku i tego samego dnia gra wyląduje też w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Amerykanów odpalimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z