Football Manager 2022 trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery!

Football Manager 2022

Microsoft właśnie zapowiedział, że kolejna głośna produkcja wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. „Kolejną głośną produkcją” jest tym razem wyczekiwany Football Manager 2022, co z pewnością ucieszy wielu fanów piłki nożnej. Takie wieści to lubimy!

Football Manager 2022 w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Football Manager 2022

Football Manager 2022 to kolejna odsłona cenionego cyklu o piłce nożnej. W grze otrzymamy możliwość pokierowania swoimi ulubionymi zespołami i doprowadzenia ich na sam szczyt piłkarskiego świata. W stosunku do Football Manager 2021 możemy się spodziewać kilku ciekawych nowości i usprawnień.

Premiera Football Manager 2022 odbędzie się 9 listopada 2021 roku i tego samego dnia gra pojawi się również w abonamencie Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Warto wspomnieć, że Football Manager 2022 Xbox Edition będzie wspierać technologię Xbox Play Anywhere, co oznacza, że bez trudu przeniesiemy swoje postępy z konsoli na komputery PC za pośrednictwem tego samego profilu Xbox. Lepiej być nie mogło!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z