Ghost Song trafia do Xbox Game Pass. Subnautica wkrótce zniknie z abonamentu

Ghost Song

Przedwczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę listopada 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w abonamencie debiutuje Ghost Song. Zła wiadomość jest taka, że przy okazji poznaliśmy też tytuł kolejnej gry, która wkrótce zniknie z subskrypcji.

Premiera Ghost Song w Xbox Game Pass, Subnautica oznaczona do usunięcia z subskrypcji

Zwiastun Ghost Song z elementami rozgrywki

Ghost Song to platformówka z elementami metroidvanii. Główną bohaterką opowieści jest niejaka Deadsuit – ogarnięta amnezją kobieta, która chce przypomnieć sobie, kim tak naprawdę jest. Podczas zabawy będziemy eksplorować pełne mroku lokacje, przy okazji stawiając czoła obcym, poznając postacie niezależne, a także stopniowo odkrywając sekrety miejsca, w którym przyszło nam przebywać.

Ghost Song zawita do biblioteki Xbox Game Pass w ciągu kilku najbliższych godzin. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S), komputerach PC oraz w chmurze.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Dobre wieści już za nami, więc trzeba wspomnieć, że niespodziewanie do listy gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass dołączyła Subnautica. Produkcja w wersji na wszystkie platformy opuści abonament Microsoftu już 15 listopada, razem z innymi wcześniej zapowiedzianymi tytułami. Dopóki jednak wciąż pozostaje ona w usłudze, użytkownicy Xbox Game Pass mogą ją kupić na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z